Kõrvarõngad

Armsad väikesed hõbedast kõrvarõngad millele on lisatud kaunistuseks särav tsirkoon. Kõrvarõngad on kaetud parima sära andmiseks roodiumiga. Kõik meie tooted…

13.90

Ehtsate mageveepärlitega barokkstiilis kõrvarõngad on kaetud kollase kullaga.

19.90

Tillukeste tsirkoonidega kaetud kaunid hõbedast kõrvarõngad. Parima välimuse saavutamiseks on ehted kaetud roodiumiga. Kõik meie tooted on nikli- ja leelisevabad.

14.90

Säravad printsessi lõige tsirkoonidega hõbedast kõrvarõngad. Parima välimuse saavutamiseks kaetud roodiumiga. Kõik meie tooted on nikli- ja leelisevabad.

13.90

Armsad väikesed tsirkoonidega kõrvaehted on tehtud hõbedast ja kaetud kauni sära andmiseks roodiumiga. Kõik meie ehted on nikli- ja leelisevabad.

13.90

Ehted on tehtud hõbedast ja seda kaunistavad AAAA klassi parimad tsirkoonid. Ehteid katavad parema viimistluse andmiseks roodium. Kõik meie tooted…

14.90

Väikesed südamekujulised hõbedast kõrvarõngad on hea kingitus sõbrapäevaks või naistepäevaks. Südameid kaunistavad tsirkoonid.

14.90

Kaunid ja eksklusiivsed musta kassi kõrvarõngad on tehtud hõbedast ning erilise välimuse andmiseks on kaetud spetsiaalse kulumiskindla musta värviga mida…

19.90

Armsad südamekestega kõrvarõngad sobivad hästi kingituseks sõbrapäevaks või naistepäevaks. Ehet kaunistavad tsirkoonid.

14.90

Armsad roosa kullaga kaetud kiisud sobivad hästi kingituseks kassiemmele. Kiisu silmadeks on kasutatud tsirkoone.

14.90

Armsad hõbedast kiisud sobivad hästi kingituseks kassiemmele. Kiisu silmadeks on kasutatud tsirkoone.

14.90

Stiilsed 925 hõbedast kõrvarõngad on parima viimistluse andmiseks roodiumiga kaetud  ja kaunistatud säravate tsirkoonidega.

16.90

Stiilsed kõrvarõngad on parima viimistluse andmiseks 18 k. kullaga kaetud  ja kaunistatud säravate tsirkoonidega.

16.90

Shopping Cart