Saadame paki alates 20 eurost TASUTA! Paki saad 1-3 tööpäeva jooksul!

Suur hulk uusi viikingi temaatilisi ehteid Manhattan ehted

KÕIK EHTED

UUED EHTED

Muinaspõhja mütoloogias istus kaks ronka Huginn ja Muninn Odini õlgadel ja kuulsid kõike. Viikingid kasutasid ronga kujutisega lippu <i>hrafnsmerki</i>.

19.90

Kõrge kvaliteediga roostevabast terasest kolmhargi kujulise ripatsiga kaelaehe on kaunistuseks igale vabadust hindavale mehele ja naisele.

14.90

Jumal Thori vasar mjolnir  purustab tõkked ja vaenlaste halvad kavatsused. visatuna sihtmärgi poole, pöördub ta alati omaniku juurde tagasi. Norra…

14.90

Kõrge kvaliteediga roostevabast terasest ümmarguse disainiga ripatsiga kaelaehe on kaunistuseks igale vabadust hindavale mehele ja naisele.

14.90

Kõrge kvaliteediga roostevabast terasest ümmarguse disainiga ripatsiga kaelaehe on kaunistuseks igale vabadust hindavale mehele ja naisele.

14.90

Kõrge kvaliteediga roostevabast terasest kolmnurkse disainiga ripatsiga kaelaehe on kaunistuseks igale vabadust hindavale mehele ja naisele.

14.90

SOODSATE HINDADEGA EHTED

Soodus
Otsas

Stiilne H kujuline kaelakett, 925 hõbe kaetud 18 karaadise valge kullaga.

19.90

Soodus

Võtme kujuline kaunis kaelakett, 925 hõbe kaetud roosa kullaga. Võtit kaunistab hinnaline aleksandriit.

14.90

Valge kullaga kaetud väikese südamekujulise ripatsiga kaelakee. Südant ehib Austria kristall. Ripatsi suurus on 18.0mm x 12.3mm x 5.0mm, kristall…

19.90

Valge kullaga kaetud väike rebane. Rebast ehib väikene vääriskivi. Keti pikkust saab reguleerida 16cm - 18cm. Rebase suurus on 18.82mm…

19.90

Soodus

Roosa kullaga kaetud ja kivikestega kaunistatud kaelaehe.

13.90

Soodus

Roosa kullaga kaetud kaelaehe. 8 kujuline ripats tähendab lõpmatust ja igavikulisust. Keti suurust saab reguleerida 16 - 18 cm, ripatsi…

13.90

KLIENDITEENINDUS

Sul on küsimusi?

Kirjuta meile julgelt kui Sul tekib mõne toote kohta küsimusi.

Vastame Sulle esimesel võimalusel!

Ehete ostmine Manhattanist on lihtne, kiire ja ohutu.

Manhattanist tellitud ehted saate te alati kätte 1-3 tööpäeva jooksul. 
Parim kliendikogemus on meile A ja O. Soovime, et ostukogemus Manhattanist oleks elamus omaette ja lihvime seda pidevalt veel paremaks.  Manhattanist ostes saate kindel olla, et teie soovitud ehted on kvaliteetsed, ostu sooritamine on turvaline ja ehted jõuavad õigeaegselt teieni.
 

EHETE BLOGI

Shopping Cart