15 stiilinippi ehete kandmiseks mida sa teadma peaksid

Facebook
Email

Kuidas valida omale ehted sedasi, et need täiendaks Sind ja Sinu garderoobi? Ja kuidas oma ehtekollektsiooni kõige paremini ära kasutada, ilma et see muutuks igavaks? Vastused ei ole alati ilmselged. Selleks, et teile abi pakkuda, oleme välja pakkunud oma 15 parimat ehetestiili näpunäidet, mis aitavad teil olla stiilsed ja moekad.

Kas kõlab tuttavalt:

Sul on juba liiga palju ehteid ja juveele mida sa armastad (või olete juba unustanud ega armasta), kuid te ei oska neid maksimaalselt ära kasutada ja te pole kindel kust kohast alustada. Või te pole lihtsalt kindel milliseid ehteid osta, millised sobiksid teile ning sobituks omavahel.

Me kõik oleme seal olnud.

Hea uudis on see, et oleme kokku pannud hunniku käepärased ehete stiili- ja moenõuandeid, mis aitavad teil kanda peeneid disain- ja kostüümiehteid, mis täiendavad teie stiilitunnetust, isikupära ja garderoobi.

Uurime lähemalt…

1. LOO KOMPLEKTE SÕRMUSTE, KAELAKEEDE VÕI KÄEVÕRUDEGA

Miks mitte alustada millegi lõbusaga? Katsetage kontrastsete pikkuste, kujundite, tekstuuride ja värvidega, et luua komplekte sõrmuste, kaelakeede, käevõrude ja isegi mõnel juhul kõrvarõngastega.

Kui kannate kaelakeesid kihiti, kasutage erineva pikkusega kaelakeesid, et tõmmata pilk oma näole. Erinevad kujundid, värvid ja tekstuurid on sageli maiuspalaks.

Käevõrude ja käekettide jaoks saate kasutada suurt osa käevarrest et katsetada erinevate võrudega, mis on jäigemad või liikuvamad. Sõrmuseid saab segada, sobitada ja proovida kõikvõimalikes huvitavates kombinatsioonides.

Võite isegi katsetada mitme kõrvarõngastiili kandmist, kui teil on rohkem kui üks paar kõrvaauke või soovite kombineerida kõrvarõngaid teiste kõrvarõngastega.

Ehete kihtidena kandmine on lihtne: lihtsalt koguge kokku erineva pikkuse, tekstuuri ja kujundusega kaelakeede ja ripatsite komplektid ning proovige neid erinevates kombinatsioonides, et näha, mis töötab. Märkige endale meeldivad kombinatsioonid üles, et need hiljem meelde jääksid. Võtke ehted ära ja proovige uuesti kuni olete endale leidnud täiusliku komplekti.

2. LÕPETA SIIS KUI ON AEG

Teate küll kuidas see on, vahel on liiga palju, nohh liiga palju.

Kui juhite tähelepanu oma näole ja dekolteele kihiliselt pandud kaelakeede või stiilse kaelakeega, ei pruugi teil tegelikult vaja minna suurt hulka käevõrusid.

Või kui kannate julgeid väljapaistvaid kõrvarõngaid, siis võib-olla võiks teie kaelakee olla peenem või üldse puududa (teisest küljest võib julge kõrvarõngapaar koos sobiva kaelakeega mõnikord suurepäraselt toimida).

Või kui te olete end enne väljaminekut ehtinud mitme detailiga, siis kaaluge Coco Chaneli sõnu tema raamatust: “Enne kodust lahkumist vaadake peeglisse ja eemaldage üks ehe”.

Või mitte, olenevalt olukorrast: tehke seda, mis teie jaoks sobib ja mille jaoks te end olete riietunud.

3. VALI OMALE KÕRVARÕNGAD

Kas teile ei tundu, et võib olla liiga lihtne oma kõrvarõngad ära unustada?

Kuid teie kõrvarõngad on tavaliselt kõigi teiega rääkivate inimeste vaateväljas, seega on need väga olulised. Peaksite valima kõrvarõngad, et sobiksid näoga ja täiendaksid juukseid, silmavärvi ja nahatooni.

Kui teil on pikad juuksed, siis on hea nõuanne valida värv või metallviimistlus, mis on teie juuksevärvist sõltuvalt kõige paremini silma torkavad.

4. ÄRA UNUSTA OMA KÕRVARÕNGAID VAHETADA

Olen ka ise selles süüdi: kui teil on augustatud kõrvad, võib olla nii lihtne kanda sama paari kõrvarõngaid mitu nädalat järjest. Või lihtsalt ei vaheta neid peaaegu kunagi.

Kuid kõrvarõngaste vahetamise meelespidamine on suurepärane viis oma välimusele igapäevaselt huvi ja stiili lisada. See on ka suurepärane võimalus oma lemmikkõrvarõngapaar korralikult puhtaks teha!

Saate oma välimust lihtsasti muuta, kandes igapäevaselt erinevaid väikeseid kõrvarõngaid. Või saate lisada sädelust ja liikumist rippuvate kõrvarõngastega, sõltuvalt teie riietusele.

Hea koht alustamiseks on oma ehtekollektsiooni uurimine, et leida seda, mida te pole mõnda aega kandnud. Samuti saate osta uusi kõrvarõngapaare, mis köidavad tähelepanu ning lisavad teie ehtekollektsioonile vaheldust ja värskust.

5. KATSEMINE METALLIDE SEGAMISEGA

 

Kunagi peeti erinevatest metallidest ehete segamist moepatuks, millest ma pole kunagi päriselt aru ei saanud, sest ma armastan neid kõiki.

Kuid õnneks pole see isegi poepolitsei sõnul nii: pole vaja jääda vaid kuld- või hõbe- või roosast kullast ehete juurde.

Seega kaaluge kaelakeesid kus ripats ja kett on erinevast metallist et tekiks kontrast, sõrmustele, mis ühendavad erinevaid metallivärve, või kihilistele erinevatest metallidest kaelakeede või käevõrude peale, et lisada oma riietusele põnevust ja värvi.

Metallide segamine on viimastel aastatel olnud üks mu lemmiktegevusi ehteid kujundades, seega leiate meie veebist ehtepoest hulga metallide värvitoone segavaid esemeid, sealhulgas näiteks hõbedast kullaga kaetuid ripatseid.

6. EHTED ON RIIETUSE TÄIENDAMISEKS

Kõlab piisavalt otse, kas pole? Kuid ma tean ka ise, et tegelikult alati nii ei lähe.

Enne riietumise alustamist mõelge, millist eset soovite kõige rohkem kanda, kuhu iganes lähete.

Võite otsustada, et soovite tõesti väljasõidul kanda kindlat ehet. Sel juhul peaksite sobitama oma riided ja muud aksessuaarid, millega seda kanda. Või vastupidi, võite kõigepealt valida riietuse ja seejärel sobitada ehted ja aksessuaarid sellega.

Mõlemal juhul töötab. Kui olete kulutanud mõnda aega õige kombinatsiooni loomisele, peaksite välja nägema väga stiilne.

7. OTSUSTA OMA RIIETUSE FOOKUS

Siin peate vastu võtma otsuse oma riietumise kohta: millele soovite oma riietusel rõhku panna?

Lihtsa – isegi igava riietuse annab peaaegu alati õigete aksessuaaridega millekski eriliseks muuta. Saate valida ehted, mis äratavad teie riided tõeliselt ellu, või kombineerida ja sobitada ehteid mitmekihilisema välimuse saavutamiseks.

Julgemate rõivaste kandmisel on sageli hea mõte kasutada väiksemaid ja peenemaid ehteid.

Parim nõuanne on lihtsalt proovida mis sobib ja järgige seda. Teie eesmärk peaks alati olema riietuda nii, et tunneksite end mugavalt ja enesekindlalt.

8. VALI OMA EHETE FOOKUSPUNKT

Millele sa tahad, et inimeste pilk oleks suunatud?

Kui kannate pilkupüüdvaid ehteid, on tavaliselt kõige parem keskenduda ühele kehapiirkonnale, millele soovite tähelepanu juhtida: kael, kõrvad, käed jne.

Näiteks kui kannate julget kaelakeed, valige omale peenemad sõrmused ja kõrvarõngad. Võite kaaluda ka üldse nende väljajätmist.

Mõelge välja, mis on fookuspunkt ja veenduge, et teised aksessuaarid sellelt liialt tähelepanu ära ei rööviks.

9. TÄIENDA OMA GARDEROOBI LIHTSA EKSPERIMENTEERIMISEGA

See võib olla lõbus tegevus, kui teil on vaba aega.

Lihtsalt pange selga oma tavaline outfit ja proovige seda peegli ees koos erinevate oma kollektsiooni kuuluvate ehete ja muude aksessuaaridega. Proovige erinevate kujndustega ehtete kombinatsioone, mida te tavaliselt ei kaaluks, ja lisage erinevaid tarvikuid, nagu sallid, kotid või kellad.

Valige üks fookuspunkt, seejärel proovige segada, sobitada ja kihistada. Jätkake erinevate kombinatsioonide ja fookuspunktide proovimist.

Teid üllatab, mis võib lihtsaid muudatusi tehes välja tulla. Ja kui olete ühe riietusega lõpetanud, pange selga teine ja alustage uuesti.

Kui teil ei ole palju ehteid või teie kollektsioon pole väga mitmekesine, siis kaaluge ehete tüüpe, mis teie garderoobi laiendavad, lisavad huvi ja sügavust ning minge ostlema.

Kas pole tore, kui sul on hea vabandust minna ostma omale midagi ilusat? Pole tänu väärt! 🙂

10. ÄRA OLE TRENDIDE ORI

Me kõik oleme tundnud kedagi, kes on natuke liiga suur moe ori. Suundumused mõjutavad teatud määral seda, mida me kõik kanname, mis on hea. Kuid kunagi pole mõtet järgida igat uut trendi, tehes seda oma maitse ja isikupära arvelt. Lõppkokkuvõttes kaotate ennast ja sellel on lihtsalt kõrge hind!

Selle asemel proovige välja mõelda ja arendada oma stiili, vaadata mis teile sobib ja paneb teid enesekindlalt tundma. See võib praegu või millalgi tulevikus tunduda moest väljas, kuid kui see teile sobib, siis on ju lõppkokkuvõttes kõik hästi.

Ehteid valides mõelge alati sinuga sobivatele värvidele ja su üldisele stiilile ja maitsele. Arvesta seda kõike.

Ja  ärge unustage oma isikupära: me kõik oleme erinevad ja me peaksime laskma särada oma isikupäral ja valima oma ehted vastavalt sellele kuidas me tahad end teistele esitleda.

11. SOBITA KAELAKEE OMA KAELUSEGA

Kui see just pole mingi sentimentaalse tähendusega ese, mille hoiate hea meelega riiete alla pedetuna, peaks teie kaelakee või ripats olema hästi nähtav ja see peaks teie riietust täiustama.

Näiteks kui teil on madala V-kaelusega riietus, siis ripats, mis istub teie dekoltee kohal, teeb imet. Pikk kaelakee näeb hea välja kõrgema kaelusega ja erikaelusega riiete peal.

12. ALATI EI PEA KAELAKEED KANDMA

Mõnikord on hea mõte jätta kaelakee üldse välja.

Kui kannate julgeid kõrvarõngaid, siis võib olla kõige parem kaelakee üldse välja jätta. Ka siis, kui kannate väga madala lõikega või kõrge kaelusega riietust ja kaelakeed ei kanna, toimib see sageli väga hästi.

13. ARVESTA OMA SENTIMENTALSETE EHETEGA

Kas teil on sentimentaalse tähendusega ehteid, mida kannate kogu aeg? Olen kindel, et paljud meist on, kaasa arvatud minul. Kuidas need aga sobitada oma oma lõpuni viimistletud outfitiga?

See, et miski on sentimentaalne, ei tähenda tingimata, et peate seda iga päev kandma (välja-arvatud abielu- ja kihlasõrmused). Mõelge, kuidas te tunneksite end kui te osasid sentimentaalse tähendusega ehteid ei kannaks iga päev ja kas see on valikuvõimalus teile?

Kui otsustate kanda üht või mitut sentimentaalset ehet kogu või suurema osa ajast, siis mõelge, kuidas saate neid ehteid teiste ehetega sobitada, et lisada oma stiilile põnevust ja vaheldust.

Kui see on kaelakee, võiksite kaaluda pikema keti või reguleeritava keti hankimist, et selle saaks panna riiete alla rippuma, kui see ei sobi teie ülejäänud riietusega. Vajadusel saab ka sõrmuse panna keti külge ja peita see riiete alla.

14. KÕIGE OLULISEM REEGEL: EIRA KÕIKI REEGLEID!

See on minu kõige lemmik stiilinipp üldse: riku reegleid oma äranägemise järgi.

Ma fännan inimesi, kes näevad välja nagu nemad, mitte nagu kõik teised. Riietumine peaks olema lõbus ja see peaks olema teie jaoks isiklik. Teie stiil sõltub sellest, milline te olete ja kuidas soovite teistele näida. See ei pea olema kõik alati kõrvarõnga paar ja pärlid.

Kui teie jaoks sobib see, mida iganes te soovite, mitte järgides tüüpilist moenõu ja tekitades kaootiliseid kokkupõrked asjadest, mida teile meeldib kanda, siis minu nõuanne on: laske käia.

15. BOONUSNIPP: PUHASTA EHTEID

Nii paljud inimesed jätavad oma ehete puhastamise kahe silma vahele ja ma olen missioonil, et sed amuuta! See mõjutab väga palju seda, kuidas teie ehted välja näevad ja kui hästi kokku sobivad.

Kui vaatate tähelepanelikult ehteid, mida te sageli kannate või mis on võib-olla mõnda aega seisnud, märkate üsna tõenäoliselt, et need näevad määrdunud, tuhmid ja kaugeltki mitte kõige säravamad.

Te ei lähe ju kodunt välja mustade ja määrdunud riietega. Niisamuti ei tohiks te seda teha määrdunud ehetega.

Nii, et mida siis õigupoolest ette võtta? Noh, ma soovitan teil kindlasti lugeda meie põhjalikku ehete puhastamise ja hooldamise juhendit: see hõlmab kõiki aluseid ja aitab teil teha väärtuslike ehete eest hoolitsemise osas parimaid otsuseid. Kui teil on kiire, võite vaadata ka meie 10 nõuannet ehete kiireks puhastamiseks. Ja siis puhastama!

 

 

 

 

 

 

Facebook
Email

Sulle võivad huvi pakkuda ka need postitused

Lilla ahhaat
Mis on Ahhaat?

Mis on Ahhaat? Ränidioksiidi looduslik vorm, ahhaat on kaltsedoni sort.

opaal
Mis on Opaal?

Mis on opaal? Opaal on ränidioksiidi hüdreeritud amorfne vorm. Opaal

Shopping Cart